Wojownicze Żółwie Ninja Wyjście z cienia online pl

Wojownicze Żółwie Ninja Wyjście z cienia Online PL

Wojownicze Żółwie Ninja to franczyza bazująca na komiksach, która liczy sobie już ponad trzydzieści lat. Pierwotnie TMNT miały być parodią czterech najpopularniejszych komiksów tamtych czasów: Daredevila, Ronina, Cerebusa i New Mutants. Zyskanie popularności zajęło komiksowi trochę czasu. Najpierw zainteresowała się nimi firma chcąca wytwarzać zabawki typu action figures i postanowiła nakręcić do nich miniserial, żeby zwrócić na niego większą uwagę audiencji. Serial emitowano trzy razy, zanim znalazł on widzów. Gdy produkt zaczął się sprzedawać, przejął go syndykat, który zafundował kolejną serię.

Wojownicze Żółwie Ninja Wyjście z cienia Online PL

Ta trafiła na CBS, gdzie zyskała popularność. Dzięki zabawkom i serii z 1987 roku, Wojownicze Żółwie Ninja stały się ikoną popkultury – w czasach swojej szczytowej popularności, czyli pod koniec lat osiemdziesiątych i na początku lat dziewięćdziesiątych, podobizny wojowniczych żółwi ninja nazwanych po renesansowych artystach, można było znaleźć praktycznie wszędzie. Serial trwał przez dziesięć sezonów i był nieco lżejszy w naturze i wydźwięku od komiksów, które były bardziej mroczne. W 1990 roku wypuszczono nawet film pełnometrażowy z udziałem aktorów w kostiumach i cieszył się on bardzo dużą popularnością i doczekał się dwóch sequeli. Pod koniec emisji serii animowanej, stworzono także serial live action z piątą postacią – żółwicą. Oglądalność była jednakże słaba i z serii zrezygnowano po jednym sezonie. Franczyza tkwiła w martwym punkcie do 2003 roku, kiedy to zaczęto emitować o wiele bliższy komiksowi serial animowany, choć i tak było w nim mniej przemocy. Serial nadawano do 2009 roku. Później prawa zakupił Nickelodeon, który w 2012 wystartował z kolejnym programem telewizyjnym, a w 2014 zaatakował kina rebootem w 3D. W tym roku w kina, na fali popularności poprzedniego, ma uderzyć sequel, także nakręcony według najnowszych technologii. Ponownie w filmie wystąpią Megan Fox, Will Arnett i Stephen Amell i wielu innych, Reżyserią zajął się Dave Green, zaś scenariuszem Andre Nemec i Josh Applebaum. Już niedługo oglądaj film online w wersji mającej napisy pl na portalu cda bądź ściągnij z chomikuj.

Wojownicze Żółwie Ninja Wyjście z cienia Online PL Oglądaj

Wojownicze Zolwie Ninja Wyjscie z cienia online

Wojownicze Żółwie Ninja Wyjście z cienia Online PL (2016)

Wojownicze Żółwie Ninja Wyjście z cienia cda Wojownicze Żółwie Ninja Wyjście z cienia napisy pl Wojownicze Żółwie Ninja Wyjście z cienia chomikuj