Narodziny Gwiazdy 2018 Online CDA

Narodziny Gwiazdy 2018 Online CDA

Narodziny Gwiazdy to film z 2018 roku, który zyskał ogromny rozgłos i dobre oceny krytyki. Główne role w tym obrazie zagrali Bradley Cooper, wcielający się w postać Jacksona Maine’a oraz Lady Gaga która zinterpretowała rolę Ally. Jeżeli mielibyśmy ochotę sprawdzić, czy piosenkarka podołała nowemu, tym razem aktorskiemu wyzwaniu, możemy pokusić się i obejrzeć Narodziny gwiazdy film online znajdziemy z pewnością bez problemu.
W filmie mamy więc tę dwójkę: wspomnianą już wokalistkę Lady Gagę oraz Bradleya Coopera. Ona tą spektakularną kreacją zadebiutowała na dużym ekranie; on natomiast go wyprodukował, wyreżyserował, współtworzył scenariusz i przyczynił się do kompozycji utworów, które przewijają się w filmie.

Cooper to w pełno metrażu Jackson Maine, siwowłosy, dzierżący tytuł super gwiazdy muzyki country wokalista, który w późnych godzinach nocnych udaje się do baru w poszukiwaniu… alkoholu. Tam właśnie, niespodziewanie zupełnie dla obojga, dostrzega Ally – błyskotliwie zagraną przez Lady Gagę – wykonującą utwór La Vie en Rose. Jednak Ally, ukrywa siebie i swoje własne piosenki. Uważa bowiem, że przemysł muzyczny jest pełen niesprawiedliwych i dwulicowych ludzi, którzy chociaż potrafią docenić czyjś głos, nie dają mu szansy na zaistnienie w świecie muzyki, jeśli nie wygląda on dostatecznie dobrze. Tak więc Maine, w empatycznym geście decyduje się zagrać na scenie przed uwielbiającym go tłumem razem z Ally. Efekty ich współpracy są spektakularne i spotykają się ze świetnym przyjęciem.

Uchwycenie powolnego przygotowywania trasy koncertowej, częstych i szybkich wzlotów i upadków gwiazd muzyki pop może być bardzo trudnym zadaniem dla reżysera, jednak Bradley’owi Cooper’owi ta sztuka się udała. Jeśli dodamy do tego niesamowitą ścieżkę dźwiękową, odtwarzaną w sieci miliony razy, niepotrzebne będą dalsze zachęty do obejrzenia tego filmu. Gdzie możemy to zrobić? Narodziny gwiazdy Cda na pewno ma już w swoich zasobach. Warto przekonać się samemu, czy film zasługuje na wszystkie pochlebne opinie.