Mary Poppins powraca Online PL

Mary Poppins powraca Online PL

Już niedługo, bo dziewiętnastego grudnia premierę będzie miał film, który z pewnością w Stanach Zjednoczonych odniesie sukces kasowy. W Polsce może przejść on bez echa. Mowa o filmie “Mary Poppins powraca”. Samą tytułową postać Polacy mogą kojarzyć z przeróżnych nawiązań, była wspomniana chociażby w ostatniej części marvelowskich “Strażników Galaktyki”. Jeżeli gdzieś mignęła tobie postać kobiety, która leci bądź odlatuje na parasolce z papuzią rączką to właśnie byłą nią Mary Poppins. Wywodzi się ona z serii bajek powstałych w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Jest więc ona obecna w kulturze Stanów Zjednoczonych przez blisko połowę historii tego kraju. Nic dziwnego zatem, że wytwórnia spodziewa się wysokich zysków po filmie. Miliony rodziców pójdą ze swoimi dziećmi na najnowszą ekranizację przygód bohaterki ich dzieciństwa.

Należy również wspomnieć, że obsada filmu jest już najlepszą reklamą dla niego. W rolach głównych przecież zagrają Emily Blunt (“Dziewczyna z pociągu”, “Looper – pętla czasu” czy też dla wielu niezapomniana rola współpracownicy głównej bohaterki w filmie “Diabeł ubiera się u Prady”), Colin Firth (“”Mamma Mia!”, “Kingsman”, “Bridget Jones”, “Jak zostać królem” – za postać głównego bohatera otrzymał Oscara, “Samotny mężczyzna” – nominacja do Oscara) i oczywiście Meryl Streep (zapewne za tą rolę otrzyma swoją dwudziestą drugą nominację do Oscarów). Biorąc pod uwagę spodziewany sukces filmu zapewne już teraz spiracone kopie krążą po internecie.

Nie radzę jednak szukać filmu poprzez frazy Mary Poppins powraca online bądź Mary Poppins powraca cda. Jest to musical. Polscy dystrybutorzy bardzo rzadko decydują się na dubbing piosenek. Wyjątkiem są animacje. Biorąc pod uwagę, że premiera filmu w Polsce odbywa się dokładnie w ten sam dzień co w Stanach Zjednoczonych można domniemywać, że dystrybutor nie zdecydował się na pełny dubbing więc film nie będzie zrozumiały dla najmłodszych odbiorców. Starsi z kolei z pewnością skorzystają jeżeli pójdą na film do kina. Zdecydowanie lepiej odbiorą całą produkcję w miejscu dla którego film został stworzony.