Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów online

Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów Online PL

Tak, jak dwie poprzednie części, trzecia część „Kapitana Ameryki” bazować będzie na scenariuszu napisanym przez Christophera Markusa i Stephena McFeeleya i stanowić będzie adaptację jednego z największych crossoverów Marvela: „Wojnę Bohaterów” Marka Millara i zakończenie Fazy Drugiej Marvel Cinematic Universe i prawdopodobnie będzie jednym z najbardziej rozbudowanych filmów Marvela po dziś dzień, jeżeli chodzi o bohaterską obsadę. Zgodnie z oficjalnymi informacjami prasowymi, film rozpocznie się od scen, w których Kapitan Ameryka będzie prowadził nowych Avengersów przez świat, zajmując się rozwiązywaniem jego problemów. Na nieszczęście, jeden z takich „przystanków na trasie” prowadzi do międzynarodowego incydentu z masą towarzyszących mu zniszczeń. Wzrastająca polityczna presja prowadzi do powstania regulacji prawnych, która każe superbohaterom rejestrować się w rządzie.

Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów Online PL

I choć niektórym pomysł ten się bardzo podoba, to innym zdecydowanie się on nie podoba. To prowadzi do starcia tytanów, w którym bohaterowie walczyć będą nie ze złoczyńcami, lecz ze sobą nawzajem. Jeżeli chodzi o reżyserię filmów, to choć bracia Russo (Joe i Anthony) weszli na plan „Zimowego Żołnierza” mając praktycznie zerowe doświadczenie w reżyserii blockbusterów, to i tak oczarowali widownię i rozwalili system swoim pierwszym filmem dla Marvela. Nikogo więc nie zdziwił news, że studio zapragnęło ich z powrotem do wyreżyserowania „Kapitana Ameryki 3.” Biorąc pod uwagę, że dzięki współpracy ze studiem Marvel zyskali oni spore uznanie, nic dziwnego także jest w tym, że bracia od razu wyrazili zgodę na wyreżyserowanie kolejnej części. Bazując na konspiracyjnych thrillerach z lat siedemdziesiątych, stworzyli oni z „Zimowego Żołnierza” marvelowski majstersztyk – trzymający w napięciu i budzący emocje blockbuster. Ich obecność w ekipie realizującej „Wojnę Bohaterów” jest więc bardzo pozytywnym i powodującym radość faktem. „Wojna Bohaterów” to film, na który zdecydowanie warto będzie poczekać jeszcze do maja. Oglądaj go już wkrótce online na portalu cda.

Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów Online PL Oglądaj

Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów Online

Screeny z serialu Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów Online PL (2016)

Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów cda Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów online napisy pl Kapitan Ameryka Wojna Bohaterów chomikuj

2 komentarze

  1. Alkoman Kwiecień 21, 2016
  2. Averon Kwiecień 25, 2016