Dom z Papieru Sezon 3 online PL

Dom z Papieru Sezon 3 online PL

Jestem maniakiem seriali. Stałem się nim w zasadzie dopiero niedawno, gdyż przedtem preferowałem jednak filmy. Było to spowodowane głównie tym, że na film wystarczy poświęcić od półtorej do maksymalnie trzech godzin. Oczywiście, istnieją filmy dłuższe, lecz szczególnie w dzisiejszych czasach, tego rodzaju produkcje są już raczej rzadkością.
Przycisk

W praktyce oznaczało to, że raz na kilka dni, gdy byłem w stanie wygenerować sobie kilka godzin tylko i wyłącznie dla siebie, zasiadałem przed ekranem swojego telewizora, bądź komputera i oglądałem film. Co ważne – od początku do końca. I to była według mnie najważniejsza różnica, będąca zarazem przewagą filmów nad serialami.
Te z kolei, mimo, że z początku wydawały się być dla mnie bardzo ciekawe, po kilku odcinkach jednak zaczynały się robić dla mnie po prostu mdłe w odbiorze. Fabuła przeciągnięta do granic możliwości, sprawiała, że ich oglądanie było dla mnie męczące. No i oczywiście czas, który trzeba poświęcić by obejrzeć chociażby jedną serię serialu – przy moim trybie życia, czyli sporej ilości pracy, jego znalezienie było dla mnie nie lada wyzwaniem.

Tak mijały dla mnie kolejne dni, tygodnie i miesiące bez seriali, z którymi było mi po prostu nie po drodze. Wtedy jednak, stało się coś bardzo ciekawego w swoich skutkach. Wykorzystując mniejsze natężenie w mojej pracy zasiadłem do polecanej mi przez wielu znajomych nowej produkcji. Dziś po niesamowicie szybkim obejrzeniu dwóch pierwszych części, nerwowo czekam aż pojawi się Dom z papieru sezon 3 online.

Nie potrafię opisać dokładnie dlaczego, ten serial zmienił moje dotychczasowo spojrzenie na ten temat, ale jeszcze nigdy nie oglądałem nic z takim zaciekawieniem. Dwadzieścia pierwszych odcinków zostało przeze mnie wręcz pożartych, a dziś nie ma wieczoru, w którym nie wpisuję w wyszukiwarkę frazy dom z papieru s03e01, z nadzieją na to, że w końcu upragniony odcinek pojawi się w sieci.
Kto by pomyślał, że delikatna zmiana trybu życia i jednorazowa decyzja o tym, by dać szansę nowej produkcji, aż tak bardzo zmieni moje podejście do seriali. Nowy odcinku – czekam na twoją premierę każdego wieczora. Nie zawiedź mnie.