Batman v Superman Świt sprawiedliwości online

Batman v Superman Świt sprawiedliwości Online PL

Koncepcja filmu łączącego postacie Batmana i Supermana krążyła po świecie tak długo, że zdążyła stać się nawet „jajkiem wielkanocnym” w filmie „I Am Legend” z Willem Smithem – filmem, który wpuszczono do kin dopiero po tym, jak świat zdewastowała apokaliptyczna plaga. Na szczęście nie będziemy jednak musieli czekać na koniec świata, by obejrzeć ten blockbuster, ponieważ Zack Snyder zafunduje nam „Batman v Superman: świt sprawiedliwości” już w roku 2016. Projekt ogłoszono jeszcze w 2013 roku w trakcie San Diego Comic Con. We właściwym czasie Warner Bros wypuścił oficjalne podsumowanie fabuły dla „Batmana v Supermana: świtu sprawiedliwości”. Z tego, a także ze wszystkich wypuszczonych dotąd materiałów prasowych i video, można mniej lub więcej stwierdzić, o czym będzie film.

Batman v Superman Świt sprawiedliwości Online PL

Wygląda na to, że po wydarzeniach z „Człowieka ze Stali” poszerzające się uniwersum DC postawiło Supermana w pozycji postaci kontrowersyjnej, bo chociaż wielu ludzi na świecie postrzega go jako superbohatera, to także wielu widzi go jako ekstremalne zagrożenie. Bruce Wayne, czyli Batman, znajduje się w tej drugiej kategorii, ponieważ był świadkiem katastrofalnej w skutkach walki supermana z Generałem Zodem i stracił wtedy ludzi. W rezultacie, odnosi się do swoich praktycznie nieograniczonych możliwości, by zrobić co tylko może w celu powstrzymania tego zagrożenia z kosmosu, jakim jest jego zdaniem Superman. Biorąc pod uwagę, że „Man of Steel” zarobił 660 milionów dolarów, szanse na to, że reżyser Zack Snyder i scenarzysta David Goyer nie powrócą, aby nakręcić sequel, były niewielkie. Przypuszczenia te zostały potwierdzone, gdy nakręcenie „Świtu Sprawiedliwości” ogłoszono na Comic Conie ze Snyderem w roli reżysera i Goyerem w roli scenarzysty. Doszło jednakże do pewnych zmian, jako że Goyera zastąpił odpowiedzialny za nagrodzony Academy Award „Argo” Chris Terrio. Produkcję skończono w 2014 i gotowy produkt ma uderzyć w kina w marcu 2016 roku. Jeżeli jesteś zainteresowany tym nadchodzącym wkrótce filmem, to już niedługo oglądaj Batman v Superman Świt sprawiedliwości online PL na tej stronie bądź na innym portalu, np  cda.

Batman v Superman Świt sprawiedliwości Online PL Oglądaj

Batman v Superman Świt sprawiedliwości online

Screeny z serialu Batman v Superman Świt sprawiedliwości (2016)

Batman v Superman Świt sprawiedliwości cda Batman v Superman Świt sprawiedliwości lektor pl Batman v Superman Świt sprawiedliwości online napisy pl