Alicja po drugiej stronie lustra online

Alicja po drugiej stronie lustra Online PL

„Alicja po drugiej stronie lustra” to sequel do filmu Tima Burtona z 2010 roku. Tym razem za reżyserię nie będzie jednakże odpowiadał kultowy twórca, a ktoś zupełnie inny. A dokładniej jest to James Bobin, znany z filmów o Muppetach. Scenariusz do filmu stworzyła Linda Woolverton. Muzykę do filmu wykreował legendarny i znany z częstej współpracy z Timem Burtonem Danny Elfman. Główne Role w filmie przypadają Mii Wasikowskiej i Johnnemu Deppowi. Obok nich w filmie Grają także Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Alan Rickman, Stephen Fry i Sascha Baron Cohen i rzecz jasna wielu innych. Film trafi do kin pod koniec maja bieżącego roku. Jak wygląda fabuła filmu? Alicja Kingsleigh spędziła ostatnie trzy lata podążając śladami ojca i żeglując po wielkich morzach.

Alicja po drugiej stronie lustra Online PL

W trakcie powrotu do Londynu z Azji, spotyka się z koniecznością podjęcia trudnej decyzji, która może mieć ogromny wpływ na resztę jej życia. Po ponownym natknięciu się na Absolema, znajduje magiczne lustro, dzięki któremu dostaje się ona do krainy czarów. Odkrywa, że tam dzieje się bardzo niedobrze, a konkretnie coś złego dzieje się z Kapelusznikiem, który teraz zachowuje się dziwniej niż zazwyczaj, nawiedzony widmami wydarzeń, o których nie chce wyjawić ani słowa. Żeby zapobiec dokonaniu się tragedii, Alicja zwraca się do Czasu (Sascha Baron Cohen w tej roli). Mimo jego ostrzeżeń, że nie można wygrać wyścigu z czasem i zmieniać historii, Alicja pożycza urządzenie, którego wszyscy pragną, przez co trafia do przeszłości. Tam, jest ona świadkiem wzlotów i upadków i swoich przyjaciół, i swoich wrogów. Ma jednocześnie okazję zaobserwować to, co sprawiło, że w teraźniejszości byli oni tacy, a nie inni. To z kolei sprawia, że będzie ona zdolna nie tylko rozwiązać problem Szalonego Kapelusznika, lecz także będzie mogła uporać się ze swoimi problemami w Londynie. To jest, o tyle, o ile uda jej się – i to w wymiarze dosłownym – wygrać wyścig z czasem. Film na ekrany trafi już pod koniec maja. A ty, jeśli chcesz, oglądaj go online w wersji posiadającej napisy pl na portalu chomikuj albo cda.

Alicja po drugiej stronie lustra Online PL Oglądaj

Alicja po drugiej stronie lustra online

Screeny z filmu Alicja po drugiej stronie lustra Online PL (2016)

Alicja po drugiej stronie lustra online cda Alicja po drugiej stronie lustra online pl Alicja po drugiej stronie lustra chomikuj

2 komentarze

  1. Xmen Kwiecień 21, 2016
  2. StaryByk Kwiecień 25, 2016